HASTANE TELEFON REHBERİ


HASTANE YÖNETİCİSİ

Prof.Dr. Nurettin KARAOĞLANOĞLU

2010-2011

Baştabip yardımcısı

Uzm.Dr. S.Dinçer YETİŞ

2025

Baştabip yardımcısı

Dr. Ahmet YETİM

2014

Baştabip yardımcısı

Dr. İlhan AYDIN

2062

Yönetici Sekreterleri

Burcu KARA

2010 - 2011

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Şeref TURHAN

2060

Müdür yardımcısı

 

2066

Müdür yardımcısı

Oğuzhan KAYIHAN

2079

Müdür yardımcısı

2068

Müdür yardımcısı

Salih YALÇINKAYA

2067

İdare Sekreterliği

Semra DURSUN

2060

 

2039

 

 

2021

Müdür yardımcısı

Mustafa UĞURER

3040

Koordinatör Memurları

3137

Bakım Hizmetleri Müdürü

Kadriye KIZILTEPE

2075

Bkm. Hzm. Müdür YRD.

Esra ENGİN

2035

Bakım Hizmetleri Sekreteri

 

2064

Bakım Hizmetleri

Koordinatörleri

Şükran Yılmaz

2987

Meryem Hüser 2403

Zeynep Yüce

2063-2558

Sevgi Kuyrukcu

Zübeyde Karapınar

2063-2215

Atanur Gün

Fatma Kenanoğlu

2063-2789

Fatma Kavlak

2719

Güliz SIRMA

2063-2295

Gülsüm İğde

2789

Şükran Onur

2063-2719

Eğitim Hemşireliği

Gülçin Güleşen

2032

Eğitim Koordinatörlüğü

Fatma Erduran

2026


PERSONEL SERVİSİ

 


Personel Sorumlusu


2846

Sultan Yılmaz

Personel Şefi

3100


Hukuk yazışma


2065

Hülya Demirci


Özlük Memurları


3111

Vasfiye Özkaya, Gamze Tantunç


Özlük Memurları


2849

Nöb.Çalışma Prg.Yazışma Tamim


3112

Asuman Kocaman, Sakine Keleş


3185


Disiplin-Sicil Memurları


3114

Nafiz Demirci


MHRS İşleri


2848

 


Emeklilik Aday Memuru


2848

Ahmet Yılmaz


Bilgi Toplama Formu-ÇKYS


2849

Kenan Aktaş, Çetin Aydın


Evrak Dağıtım ve Takip


3115

Cafer Yıldız, Yücel C. Göynük, Selim Küçükoğlu


Personel Arşivi


2149

Bilgin Kahveci,Yalçın Gevenç, Adnan

EVRAK ve ARŞİV SERVİSİ


Evrak Memuru


2100

TAHAKKUK SERVİSİ (MAAŞ)


Maaş Tahakkuk Şefi


3000

Bilal Canpolat


Memur


3116


Tahakkuk 2


3117

TAHAKKUK GİDER


Gider Tahakkuk Şefi


3119

Ömer Lütfi Canbal


Firma Ödeme


3118


Hastane Giderleri


3120

Gelir Takip Şefi

3121

Ahmet Sarıkaya

Gelir Takip Memur 1

3143

Gelir Takip Memur 2

3144

SATINALMA SERVİSİ

3132

Açık İhale

3129

Açık İhale

3130-3132

Şartname Hazırlama

3135

Şartname Sözleşmesi

3136


İhale ve fotokopi odası


3150

Satın alma Komisyon

3122-2972

TALEP ÖN İNCELEME

2978

DOĞRUDAN TEMİN

Doğrudan Temin Şef

3140-3134

Doğrudan Temin

3133

Yaklaşık maliyet Şefi

3138

Fatma Özalp

Yaklaşık Maliyet

3139

Yaklaşık Maliyet

3123-3138

FATURA İCMALI

Fatura Şefi

2029

 

Fatura Servisi

3141-42

AYNİYAT SERVİSİ

Ayniyat şef

3124

Tahir Gök

Ayniyat Depo

3125


Ayniyat Depo

3126

Teknik Depo

3127

Temizlik Malzeme Depo

3128

Kırtasiye ve tekstil ambarı

3188

Vahap Göktan

Hurdalık Depo Osman seven

2652

Osman Seven

HASTALIK SERVİSİ

Hastalık Yazışma

3105

Kemal Ulutaş

Savcılık Yazışma

3106

Üçlü Heyet Odası

3080

SOSYAL HİZMETLER

02

Çalışan Hakları Birimi

3153

Hasta Hakları

3109

Sosyal Hizmet Birimi

3108

Yabancı hasta koordinatörü

3018

DİYETİSYENLİK

Sorumlu Diyetisyen

3179

Diyetisyen Odası

3178

Mutfak

3175

Şengül BAYSAL -2072

Mutfak Diyetisyen

3177

Diyet Polikliniği

3038

İaşe Memurluğu

3180

DESTEK BİRİMLER

Klinik Kodlama [ I C D ]

2499

İstatistik

3149

Kalite Yönetim Merkezi

2024-2036

Kanser Kayıt

3151

Kütüphane

3147

Performans Birimi

3146

UZM.DR.Ali YALÇINDAĞ -2653

Nütrisyon Destek Ünitesi

3154

Rapor Onay

3199

Kartuş Dolum

3172

Sivil Savunma

3152


Kit Deposu


2651

Mahmut Yıldıran, Zülfikar İl oğlu , Ali mengi


Çevre Atık Yönetim Birimi


2825

Kimyager: Gülten Yıldız –Teknisyen:Hilal Abacı

BERBER

3155

Çamaşırhane

3156

Terzihane

3160

MORG

3158

Fotoğrafhane

3157

Şoförler Odası

3159

FİRMALAR


Bilgi işlem yazılım

2760-2762-

2763

Bilgi işlem Personel

3172

Temizlik Firması

3174

Temizlik Personeli

2766

Temizlik Depo

3128


Yönlendirme Firması


2460


Hasta Yönlendirme


2483

Yemek Firması

3175


Merkez Personel Yemekhanesi


3181

F-Blok Personel Yemekhanesi


3184

GÜVENLİK

Güvenlik Müdürü

3161

Kamera Odası

3200

D Blok

3162

F Blok

3163

Otopark (Nizamiye)

3182

Morg otopark

2907

F blok otopark

2292

Poliklinik Otopark

2992

BÜFELER

Acil Kantin

3165-66

Polikinlik Kantin (Kafe Mutfak)

3169

D blok Kantin

3167

TEKNİK SERVİS

Hastane Mühendisi

2735-34

 

Mühendis

2728

Hasan ÇAKIR

Mimar

2768

Hayriye BİLİR 03

Çevre Mühendisi

2036

 

Teknik Sorumlu

2737

 

Teknik Sorumlu Yrd.

2738

Fatih KIZILKAYA

Teknik Sorumlu Yrd.

2739

Turgut CEBECİ

Teknik Sorumlu Yrd.

2759

Alaaddin DEMİRYÜREK

Sekreter

2740


Teknik Doğrudan Temin

2741-

2758

Nöbetçi Teknisyen

2700

Boya Badana Atölyesi

2742

Elektrik Teknisyeni

2743

Isı Merkezi

2744

Jeneratör Dairesi

2745

Klima ve Asansör

2746-2223

Metal ve Torna Atölyesi

2747

Mobilya Dekorasyon

2748

Seramik Cam Atölyesi

2749

Sıhhi Tesisat Atölyesi

2751


Telefon Teknisyeni

2750-

2771

Tıbbi Cihaz Sorumlusu

2759

Tıbbi Cihaz Atölyesi

2752

Tıbbi Cihaz Atölyesi

2753

Tüp Merkezi

2754

Teknik Depo

3127

Şenol KARATEPE

Ana Bina Elektrik Panosu

2755

Ek Bina Elektrik Panosu

2756

Arşiv

2757

BİLGİ İŞLEM MERKEZİ

Bilgi İşlem Sorumlusu

2713

Fethi Ahmet ÖZDEMİR

Yazılım-Programlama

2760


Yazılım-Programlama

2762-2763-

2595


Donanım

2764-2702-

2838


Web Tasarım - Konferans Salonu - Fotoğrafhane


3157

Musa Demirci

Sistem Yöneticisi

2019

   Yakup Mert

BAŞECZACILIK

Baş eczacı

2040

Ezc. Yeşim GÜRDAL

Servis Eczanesi

2041

Vicdan Gürsoy, Murat Basmacı, Tülay Sirsoydan

Servis Eczanesi

2042

Kadriye A.Kurt, Gülden Erdem


Servis Eczanesi


2043

Gülsel İmece, Yıldız Kaplan, Melda Günaydın, Ömer İlhan

Acil Eczanesi

2044

Sıhhi Sarf Deposu 1

2045

Sıhhi Sarf Deposu 2

2046

Depo Eczanesi Sıhhi Sarf Eczacı


2047

Depo Ecz. Sıhhi Sarf Memurları


2048

Yeşim Dalkılıç,

Depo Eczanesi İlaç Bölümü

2050

Hurşide Güler

İlaç Deposu

2051

Metin Güner,İdris Akkaş,

Sıhhi Sarf Deposu 3

2052

Mustafa Koçakcı, Hasan Demir

Depo Ecz. Sıhhi Sarf Eczacıları


2053

Depo Eczanesi İlaç Bölümü

2054

Hurşide Güler, Melahat Demiryürek, Seher Aygene

Medikal Depo

2055

StokTakipTalep Ön İnceleme

2978

Ayşe Mor ÖZDEMİR

LABORATUARLAR

Biyokimya laboratuarı


İdari ve Eğitim Sorumlusu


1382

Doç.Dr. Gönül Erden


Eğitim Görevlisi


1381

Prof.Dr. İsmail Temel

Uzman Doktor

1392-1292

Uzman Doktor

1379

Asistan

1383

04

Sekreter

1388-1393

Acil Biyokimya

2659

MİKROBİYOLOJİ LABORATUARI

Eğitim ve idari sorumlusu

2670

Doç.Dr. Ümmü Gül Erdem

Eğitim görevlisi

2670

Uz.Dr. Mustafa Çağatay

Eğitim görevlisi

2670

Doç.Dr. Nilay Çöplü

Uzm.Dr.

2671

Uzm.Dr. Nalan Apaydın Uzm.Dr. Oğuz Alp Gürbüz

Uzm.Dr.

2671

Uzm.Dr. Zeynep Dansuk Uzm.Dr. Zübeyde Lale

Uzm.Dr.

2671

Asistan Doktor

2674

P.C.R

2684

Seriloji

2677

İmmünoloji

2678

Kültür

2679

Eliza

2680

Sekreter

2676

PATOLOJİ LABORATUARI

Eğitim / İdari Sorumlusu

2690

Prof.Dr. Murat Alper


2693

Doç.Dr. Ata Türker Arıkök

Eğitim görevlisi

2691

Doç.Dr. Ünsal Han

Başasistan

2694

Uzm.Dr. Demet Yılmazer Uzm.Dr. Aysun Gökçe

Başasistan

2692

Uzm.Dr. Ayşeğül Adabağ

Başasistan

2694

Uzm.Dr. Aysun Gökçe

Uzm DR.

2692

Uzm.Dr. Fulya Köybaşıoğlu

Uzm DR.

2693

Uzm.Dr. Rüçhan Ergün

Uzm DR.

2694

Uzm.Dr. Tuğba Taşkın Türkoğlu

Uzm DR.

2693

Uzm.Dr. Evrim Önder

Asistan Doktor

2712

Laboratuar

2695

Makroskopi

2714

Sekreter Rapor yazan

2696

Sekreter

2716

KAN MERKEZİ (KAN BANKASI)

Kan Merkezi Sorumlusu

2720

Eliza Odası

2721

Nöbetçi ve Dinlenme Odası

2722

CROSS Odası

2723

DONÖR (AFEREZ ) Odası

2724

Sekreter

2726

AFEREZ ÜNİTESİ

Doktor

2665

Dr. Neşe Ateş

İşlem odası

2650

Sekreter

2663

RADYOLOJİ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari sorumlusu

2610

Doç.Dr. Baki Hekimoğlu

Eğitim Görevlisi

2611

Uzm.Dr. Aydın Kurt

Uzman Odası

2619

Uzm.Dr. Hasan Ali Durmaz Uzm.Dr. Onur Ergun

Asistan Dr.

2614

Biyopsi D S A

2613

Başteknisyen

2615-16

Girişimsel Radyoloji (PTA)

2618-19

IVP (Çekim Odası)

2617

Sekreter

2616

Sekreter (İVP) sikopi

2617

GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ

05

Radyoloji Uzm.Dr

2630

Dr. Nurcan Ertan Dr. Nevriye Topaloğlu Dr. Tuğba S.

Radyoloji Uzm.Dr

2631

Dr. Rana Çerekçi Dr. Çihat Kaynar

Radyoloji Uzm.Dr

2632-2479

Radyoloji Uzm.Dr

2640

Doç.Dr. Cüneyt Yücesoy

Eğitim Görevlisi

2633-2642

Doç.Dr. Işık Conkbayır

Radyoloji Uzm.Dr

2645

Uzm.Dr. Meriç Tüzün Uzm.Dr. Rana Çerekçi

Radyoloji Uzm.Dr

2634

MR Teknisyen

2646

MR Rapor

2645

Uzm.Dr. Meriç Tüzün

Spiral Tomografi Teknisyeni

2639

Spiral Tomografi Rapor

2638

Uzm.Dr Serra Özbal

Mamografi Teknisyen

2641

Mamografi Rapor

2640


Kemik Danstometri

2635

Dopler USG

2642

US Biopsi

2640

Ofis

2647

Sekreter

2636-2637

Etlik Emar sekreter

1480-1482

MR randevu etlik

2866

Dış tetkik Ultrason randevu

3050

Dış tetkik Nükleer Tıp

2071

Dış tetkik Kan

2049

Genetik etlik

1313

Poliklinik ultrason

2621-2622

RADYOTERAPİ ÜNİTESİ

Sekreter

2541

1.Muayene Odası

2542

2.Muayene Odası

2543

3.Muayene Odası

2545

Toplantı Odası

2544

Planlama Odası

2546

1.Doktor Odası

2548

2.Doktor odası

2547

Fizik odası

2574

Tedavi kontrol odası

2577

Sti smülatör odası

YOĞUN BAKIM ÜNİTELERİ

ACİL DAHİLİYE SERVİSİ

Sorumlusu

2401

Uzm.Dr. Recai Ergun

Uzman Odası

2401

Asistan Doktor

2402

Yoğun Bakım Koordinatörü

2403

Meryem Hüser

Yoğun Bakım Odası (Dahiliye) -1


2407

Yoğun Bakım Odası (Dahiliye) -2


2408

Yoğun Bakım Odası (Nöroloji)

2409

Yoğun Bakım Genel Cerrahi

2602

Cerrahi Doktor Odası

2603

Uzm.Dr. İbrahim Dural

Hemşire

2406

Sekreter

2406

4. KAT YOĞUN BAKIM

Beyin Cerrahi Yoğun Bakım

2601

Reanimasyon Yoğun Bakım – 1


2604

Reanimasyon Yoğun Bakım – 2


2605

Yara bakım Ünitesi

2608

Sekreter (Giriş)

2607

06

KALP DAMAR YOĞUN BAKIM

Anestezi Dr.

2505

Sorumlu Hemşire

2506

Hemşire Odası

2505


Kalp Damar Yoğun Bakım -2

2507

Kalp Damar Yoğun Bakım -3

2508

2502

1.Salon ameliyathane

2503

2.Salon ameliyathane

2504

Perfisyonis

2509

Hemşire odası

2510

Sekreterlik

2506

KORONER YOĞUN BAKIM

Asistan Doktor

2934

Sorumlu Hemşire Odası

2938

Hemşire

2935-2937

Sekreter

2940

ACİL SERVİS

Eğitim Görevlisi

2018

Doç.Dr. Umut Yücel Çavuş 2729

Eğitim Görevlisi sorumlusu

Doç.

Doç.Dr. Seda Özkan

Acil Sorumlusu

2400

Uzm.Dr. Derya Balcı Köroğlu

Başasistan

2450

Doç.Dr. Engin Deniz ARSALAN


Acil Uzman Doktor odaları


2450

Uzm.Dr. Ö.Faruk Demir Uzm.Dr. Kemal Aydın

Uzman Odası

2450

Uzm.Dr. Mahir Aydın

Nöbetçi Şef

2400

Sorumlu hemşiresi

2473

İdari işler sorumlusu

2500

Nöbetçi memur

2500

POLİS

2600

Nöbetçi Teknisyen

2700

Hasta Kayıt

2452

Triaj

2308

Acil Servis Sekreteri

2475

Hasta Yönlendirme

2483

E.K.G

2457

Acil poliklinik dr odası -1

2465

Acil poliklinik dr odası -2

2466

Acil poliklinik dr odası -3

2467

Cerrahi Müdahale

2455

Acil tedavi enjeksiyon

2456

Kan Alma

2456

Ortopedi ve Travmatoloji Dr.

2461

Rezistasyon travma odası

2470

Gözlem ve müşahede Dr. deksi


2484

Dahiliye konsültasyon uzmanı

2473

İlk Gözlem -1

2468

Gözlem -2

2458

Gözlem -3

2393

Müşahede Odaları


Müşahede odası -1


2481


Müşahede odası - 2


2469

ACİL BİYOKİMYA


Uzman Dr


2653



Asistan


2654

Acil Laboratuar Teknisyen Odası


2657

Acil biyokimya ve hemogram

2659

Acil Güvenlik

2483

Röntgen ( portavır )

2459

07

ACİL GÖRÜNTÜLEME

Ultrason Doktor

2476

Ultrason Hemşire

2477

Tomografi Çekim Odası

2478

Tomografi Rapor Okuma

2479

Tomografi-Ultrason Sekreterlik


2480

AMELİYATHANELER

1. KAT AMELİYATHANE

Eğitim Odası

2520

Uzman Doktor

2523

Asistan Doktor

2524

Sorumlu Hemşire

2525

Hemşire Odası

2527

Anestezi Teknisyeni Odası

2528

Plastik 5.oda

2530

K.B.B 4.oda

2531


2 Beyin Cerrahi 9. oda


2532

2 Plastik Cerrahi 11. oda

2533

Beyin 8. oda

2534

K.B.B 6. oda

2535

K.B.B 7. oda

2536

K.B.B 10.oda

2537

SİTERİLİZASYON

2538

Ayılma Odası

2539

Eczane Majestral

2529

Sekreter (Giriş)

2526

2. KAT AMELİYATHANE

Eğitim sorumlusu

2580

Doç. Dr. Mehmet Murat Sayın

İdari Sorumlu

2589

Doç. Dr. Jülide Ergil - Doç. Dr. Derya ÖZKAN

Eğitim Görevlisi

2551

Doç. Dr. Taylan Akkaya Uzm.Dr. İ.Haluk Gümüş

Eğitim Görevlisi

2552

Uzm. Dr Hüseyin Alp Alptekin

Eğitim Görevlisi

Prof. Dr. Aslı Dönmez

Başasistan

2553

Uzm. Dr. Dilek Yazıcıoğlu Uzm. Dr. İbrahim Öztürk

Anestezi Asistan Doktor

2554

Anestezi Sorumlusu

2573

Yasin Yarsan

Anestezi Teknisyeni

2557

Sorumlu Hemşire

2558

Hemşire Odası

2555

Acil ameliyat odası

2559

1 Ortopedi Ameliyathanesi

2561

2 Ortopedi Ameliyathanesi

2562

3 Ortopedi Ameliyathanesi

2566

2 Genel cerrahi Ameliyathanesi


2563

4 Cerrahi Ameliyathanesi

2564

image

1 Cerrahi Ameliyathanesi 2565

Ağrı odası 2576

Atroskopi odası 2569

Ayılma Odası 2560

Dinlenme Odası 2568

Eczane 2567

Sekreter (Giriş) 2556


  1. KAT AMELİYATHANE

    Eğitim Görevlisi 2580 Doç.Dr. Murat Sayın

    Sorumlu Hemşire 2585 Şahinaz Sütay

    1. Üroloji Ameliyathane 2581

    2. Üroloji Ameliyathane 2582

    3. Üroloji Ameliyathane 2583 08

    4. Üroloji Ameliyathane 2584

    Ayılma Odası 2588

    Dinlenme Odası 2587

    Sekreter (Giriş) 2586


  2. KAT YOĞUN BAKIM

Beyin Cerrahi Yoğun Bakım 2601 Reanimasyon Yoğun Bakım –

1 2604

Reanimasyon Yoğun Bakım –

2 2605

Yara bakım Ünitesi 2608

Sekreter (Giriş) 2607


AİLE HEKİMLİĞİ

Eğitim ve idari sorumlusu

2033

Prof.Dr. Süleyman Körpelioğlu

Eğitim Görevlisi

3021

Doç.Dr. Derya Akbıyık

Eğitim Görevlisi

3021

Uzm.Dr. Cenk Aypak

Başasistan

3021

Uzm.Dr. Hülya Yıkılkan Alacapunar

Uzman Doktor

3021

Uzm.Dr. Zekai Uysal

Poliklinik

3021

Personel poliklinik

2806


BEYİN CERRAHİ

(nöroşirurji)

Eğitim Sorumlusu İdari Sorumlusu Eğitim Görevlisi Eğitim Görevlisi Eğitim Görevlisi Eğitim Görevlisi Başasistan Başasistan Başasistan


2410 Prof.Dr. Zeki ŞEKERCİ 2412

Uzm.Dr. Habibullah Dolgun 2415 Prof.Dr. Behzat Rüçhan Ergun 2412 Uzm.Dr. M.Engin Şenveli 2411 Prof.Dr. Teoman Dönmez 2415 Doç.Dr. A.Metin Şanlı

2413 Doç.Dr. H.Hayri Kertmen 2413 Uzm.Dr. Rafet Özay

2413 Uzm.Dr. Erhan Türkoğlu

Uzman Doktor 2412 Uzm.Dr. Levent Gürses

Uzman Doktor 2415 Doç.Dr. Ahmet Günaydın

Uzman Doktor 2411 Uzm.Dr. Nezih Oral

Uzman Doktor 2413 Uzm.Dr. Mehmet Sorar

Uzman Doktor 2413 Uzm.Dr. Erdal R.Yılmaz

Uzman Doktor 2413 Uzm.Dr. Mehmet Kalan

Asistan Odası 2434


Hemşire Odası

2435-2437

Yoğun Bakım Ünitesi

2601

Koridor

2439

Ofis

2419

Sekreter

2436


Poliklinikler

1-3025:2-

3026

DAHİLİYE KLİNİĞİ


Eğitim ve idari sorumlusu


2910

Doç.Dr. Seyit İbrahim Akdağ

Eğitim Görevlisi

2930

Prof.Dr. Mehmet Yıldız

Başasistan

2354-56

Uzm.Dr. Sanem Öztekin

Uzman Doktor

2354

Uzm. Dr. Müge Üzerk

Uzman Doktor

2354

Uzm.Dr. Filiz Bulduk Uzm.Dr. Emel Özbek

Uzman Doktor

2354

Uzm.Dr. Serpil Gülkan Uzm.Dr. Turgay Başay

Uzman Doktor

2354

Uzm.Dr. Aysen Dangaz Uzm.Dr. Reyhan Yıldız

Uzman Doktor

2354

Uzm.Dr. Fevzi Uğur İnam

Asistan

2394

Hemşire

2395

Sekreter

2350


Poliklinikler

1-3083:2-

3032

3-3033:4-3034 09

ENDOKRİNOLOJİ KLİNİĞİ

Eğitim ve idari sorumlusu

  

Eğitim Görevlisi

3091-1401

Doç Dr Erman Çakal

Eğitim Görevlisi

3096

Doç.Dr. Mustafa Özbek

Uzman Doktor

2922-1401

Uzm.Dr. Müyesser Saygı Arslan

Asistan

2924

Hemşire

2925

Sekreter

2876

Poliklinikler

2976

FİZİK TEDAVİ REHABİLİTASYON KLİNİĞİ

Eğitim ve idari sorumlusu

2990

Uzm.Dr. Aytül Çakcı

Eğitim Görevlisi

6064

Doç.Dr. Emel Ekşioğlu Aksüyek

Eğitim Görevlisi

2993

Doç.Dr. Eda Gürçay

Eğitim Görevlisi

2841

Doç.Dr. Ajda Bal

Eğitim Görevlisi

2841-3001

Doç.Dr. Ece Ünlü

Başasistan

2993

Uzm.Dr. İbrahim Gündoğdu

Uzman Doktor

2993

Uzm. Aslı Can Uzm. Dr. Alev Çevikol

Uzman Doktor

2993

Uzm.Dr. Erhan Arif Öztürk

Uzman Doktor

2993

Uzm.Dr. Deniz Eroğlu Uzm.Dr. Nihal Tezel

Uzman Doktor

2993

Uzm.Dr. Özgür Zeliha Karaahmet

Uzman Doktor

2993

Doç.Dr. Ebru Karaca Umay

Asistan

2994

Hemşire

2995

Fizyoterapist

2997

Seminer odası

2998

E M G

3001

Psikolog odası

3017

Sosyal hizmet uzmanı

3007

Maide Erdoğan

Hidroterapi

3008

Pediatrik Ünite

3009


Özel Oda

3013-14-15-

16

Ofis

3018-12

Sekreter

2996


Poliklinikler

1-3043:2-

3044

3-2888

GASTROLOJİ KLİNİĞİ

Eğitim ve idari sorumlusu

2496

 

Eğitim Görevlisi

2911

Doç.Dr. Şahin Çoban

Eğitim Görevlisi

2912

Doç.Dr. Elife Eraslan

Başasistan

3085

Uzm.Dr. Yusuf Üstün

Uzman Doktor

1323

Uzm.Dr. Serap Haznedaroğlu

Uzman Doktor

2912

Uzm.Dr.Zahide Şimşek Uzm.Dr.Fatih Karaahmet

Uzman Doktor

2912

Uzm.Dr.Serta Kılınçalp Uzm.Dr. Mevlüt Hamamcı

Uzman Doktor

2912

Uzm.Dr. Hakan Akıncı Uzm.Dr. Yusuf Çoşkun

Asistan

2924

Hemşire

2925

Endoskopi

3095

Kolonoskopi (E R C P )

3085

Sekreter

2876

Ofis

2929

Poliklinik

3049

GENEL CERRAHİ KLİNİĞİ

Eğitim ve idari sorumlusu

2330

Doç.Dr. Hülagü Kargıcı

Eğitim görevlisi

2270

Prof.Dr. İ.Hakan Kulaçoğlu

Eğitim görevlisi

2351

Prof.Dr. Bahadır Külah

Eğitim görevlisi

2331

Op.Dr. Celal Dilektaşlı 10

Eğitim görevlisi

2311

Op.Dr. Tevfik H.Küçükpınar

Eğitim görevlisi

2371

Doç.Dr. Zafer Ergül

Eğitim görevlisi

2094

Doç.Dr. İsmail O.Kaya

Eğitim görevlisi

2317

Doç.Dr. Ahmet O.Hasdemir

Eğitim görevlisi

2080

Doç.Dr. Melih Akıncı

Eğitim görevlisi

2080

Doç.Dr. Kerim Bora Yılmaz

Başasistan

2094

Op.Dr. Şener Balas

Başasistan

2313

Op.Dr. Serhat Tokgöz

Uzman Doktor

2332

Uzm.Dr. Alper Bilal Özkardeş

Uzman Doktor

2602

Uzm.Dr. İbrahim Dural

Uzman Doktor

2333

Uzm.Dr. Selami Akansel

Uzman Doktor

2313

Uzm.Dr. Cem Azılı

Uzman Doktor

2312

Uzm.Dr. Hakan Güzel

Uzman Doktor

2312

Uzm.Dr. Gülay Özgehan

Uzman Doktor

2353 U

zm.Dr. Gaye Ebru Şeker

Uzman Doktor

2353 D

oç.Dr. Duray Şeker 2333

Uzman Doktor

Uzm.

r. Harun Karabacak

Asistan odası 1

2314

Asistan odası 2

2334

Asistan odası 4

2337

Hemşire odası 1

2315

Hemşireodası 2-3

2355

Pansuman odası

2356

Sekreter

2316 -2336


D


Özel oda

Ofis

2358


Poliklinikler

1-3045:2-

3046

3-3048

GENEL SERVİS (V İ P)

Sorumlu hemşire

2340

Sekreter

2368

Hasta odaları

1. 2341 2. 2342 3. 2343 4.

2344

5.2345 6.

2346

7. 2347 8. 2348 9. 2349 10.

2360

11.236 12.

2362


13.2363 14. 2364 15. 2365

16.236 17.

2367

GÖĞÜS HASTALIKLARI KLİNİĞİ

Eğitim ve idari sorumlusu

2770

Prof.Dr. Emine Bahar Kurt

AR-GE ve Proje Birimi

2783

 

Uzman Doktor

2773

Uzm.Dr. Arif Keleşoğlu Uzm.Dr. Hülya Toker

Uzman Doktor

2778

Uzm.Dr. Emine Sevgi Uzm.Dr. Bilge Dayıcan

Uzman Doktor

2773

Uzm.Dr. Mehmet Sönmez Uzm.Dr. Serap Duru

Uzman Doktor

2773

Uzm. Gülbahar Darılmaz Uzm. Çağla Uyan Usta

Asistan Doktor

2774

Hemşire Odası

2775

Bronskopi Odası

2777

Solunum Fonksiyon Testi

2780

Ofis

2779

Koridor

2781

Özel Oda

2782

Sekreter

2776


Poliklinikler

1-3052:2-

3053

3-3075

UYKU LABORATUARI

Eğitim Görevlisi

2783

Doç.Dr. İbrahim Hikmet Fırat

Uzman Doktor

2783

Uzm.Dr. Melike Yüce Ege

Teknisyen

2784

Sekreter

2785

HEMATOLOJİ KLİNİĞİ

11

Eğitim ve idari sorumlusu

2860

Prof.Dr.Harika Okutan

Eğitim Görevlisi

2323

Doç.Dr. Murat Albayrak

Uzman

2853

Uzm.Dr. Esra Sarı Bacak

Asistan

2854

Hemşire

2855

Sekreter

2896

Laboratuar

3020


Poliklinik

1-2889 2-

2909

İNTANİYE (ENFEKSİYON)

Kliniği

Eğitim ve idari sorumlusu

2790

Prof.Dr. İrfan Şençan


İdari Sorumlu

2792

Uzm.Dr. Yunus Gürbüz

Eğitim Sorumlusu

2791

Uzm. Dr. Cihat Diri

Eğitim Görevlisi

2792

Doç.Dr. Emin Ediz Tütüncü

Başasistan

2793

Uzm.Dr. Fatma Aybala Altay

Başasistan

2793

Uzm.Dr. Gönül Çiçek Şentürk

Uzman Doktor

2793

Uzm.Dr. Vedat Sargın

Uzman Doktor

2793

Uzm.Dr. Nilgün Altın

Asistan Doktor

2794

Hemşire

2795

Laboratuar

2797

Enfeksiyon Kontrol Komitesi

2798

Ofis

2799

Koridor

2801

Özel Oda

2802

Sekreter

2796

Poliklinik

3054

KARDİYOLOJİ KLİNİĞİ

Eğitim ve idari sorumlusu

2870

 

Eğitim Görevlisi

2890

Doç.Dr. Sadık Açıkel

Başasistan

2931

Doç.Dr. Mehmet Doğan Uzm.Dr. Ahmet Akyel

Başasistan

Uzm.Dr. Tolga Çimen

Uzman Doktor

2890

Uzm.Dr. Lale Asarcıklı

Uzman Doktor

2890

Uzm.Dr.Tolga Han Efe Uzm. Hilal Erken Pamukçu

Uzman Doktor

2941

Uzm.Dr. Reşat Mehmet Baha Uzm.Dr.Hamza Sunman

Uzman Doktor

2943

Uzm.Dr. Murat Bilgin

Konsültasyon Odası

2932

Asistan

2894

Hemşire

2895

Sekreter

2876


Poliklinikler

1-2623:2-

3056

Koroner Anjio Kumanda masası


2933

Hemşire

2878

Sekreter

2936

EKO

2941

Eforlu EKG

2942

Holter

2944

KORONER YOĞUN BAKIM

Asistan Doktor

2934

Hemşire

2935-37

Ofis Personel

2945

Sekreter

2940

KALP DAMAR CERRAHİ KLİNİĞİ

12

Eğitim ve idari sorumlusu

2383

Prof.Dr. Uğursay Kızıltepe

Eğitim görevlisi

Prof.Dr. Kasım Karapınar

Başasistan

2392

Uzm.Dr. Alp Dolgun

Uzman Doktor

Doç.Dr. Rasim E.Salman

Uzman Doktor

Op.Dr. Selen Ö. Çakır


Uzman Doktor

Op.Dr. Metin Yılmaz

Uzman Doktor

Op.Dr. Ceylan Kuran Akıt

Asistan Doktor

2384

Hemşire

2385

Özel Oda

2387

Ofis

2338

Koridor

2391

Sekreter

2386

Poliklinik

3055

KALP DAMAR ameliyathane

Anestezi Dr.

2505

Sorumlu Hemşire

2506

Hemşire Odası

2505

Kalp Damar Yoğun Bakım -2

2507

Kalp Damar Yoğun Bakım -3

2508

2502

1.Salon ameliyathane

2503

2.Salon ameliyathane

2504

Perfisyonis

2509

Hemşire odası

2510

Sekreterlik

2506

KULAK BURUN BOĞAZ KLİNİĞİ

İdari ve Eğitim Sorumlusu

2130

Prof.Dr.M.HakanKORKMAZ

Eğitim Görevlisi

2131

Eğitim Görevlisi

2132 D

oç.Dr. Güleser Saylam 2132

Eğitim Görevlisi

Doç.D

r. Emel Çadallı Tatar

Eğitim Görevlisi

2112

Doç.Dr Cem Saka

Eğitim Görevlisi

2110 P

rof.Dr. İstemihan Akın 2122

Eğitim Görevlisi

Prof.D

r.Muharrem Dağlı

Başasistan

2118

Op.Dr. Murat Mutlu

Başasistan

2112

Op.Dr Tijen Ceylan

Başasistan

2113

Op.Dr. Ömer Bayır Dr. Kemal Keseroğlu

Uzman Doktor

2112

Doç.Dr. Orhan Yılmaz

Uzman Doktor

2118

Op.Dr. Şerif Karadenizli

Uzman Doktor

2113

Op. Mehmet Şahan Dr. Sümeyye Doluoğlu

Uzman Doktor

2133

Op. Nurettin Özdemir Op.Dr. Murat Eray Işık

Uzman Doktor

2133

Op. Ali Güvey Op.Dr. Sibel Ali Cura Tokgöz

Uzman Doktor

2133

Op. Atılay Yaylacı Op.Dr. Ali Kavuzcu

Uzman Doktor

2118

Op.Dr. Fatih Karasu

Uzman Doktor

2118

Op.Dr. Mustafa Şahin Dr. Gökçe A.Yıldırım

Uzman Doktor

2101

Op.Dr. Bülent Öcal

Asistan Doktor

2114-2214

Hemşire

2115-2135

Pansuman Odası

2117-2137

Ofis

2119

Sekreter

2136-2116

Yatış sekreter

2669

Polikinlikler 1-

3062:2-3058

3-3059:4-

3057

5-3042:6-2662

ODYOLOJİ ÜNİTESİ

Doktor

2101


Sorumlu Odyolog (Cihaz)

2102

Teknisyen ve Odyometrisler

2105

13

Denge Testi

2103

İmplant Odası

2107

Yeni Doğan Ünitesi

2108

Sekreter

2106

NÖROLOJİ KLİNİĞİ

Eğitim ve idari sorumlusu

2830

Prof.Dr. Selim Selçuk Çomoğlu

Eğitim Görevlisi

2810

Doç.Dr. Mehmet Fevzi Öztekin


Başasistan


2840

Uzm.Dr. Özlem Bizpınar Uzm. Dr.Bilge Koçer


Başasistan


2840

Uzm.Dr. Selda Keskin Güler

Uzman Doktor

2840 D

oç.Dr.Hayat Güven Uzm.Dr.Bülent Güven

Uzman Doktor

2840 U

zm.Dr.Aslı Ece Çilliler Uzm.Dr.Tuğba Kuz

Uzman Doktor

2409 U

zm.Dr.Emine Bilgi Uzm.Dr.Yasemin Eren

Uzman Doktor

2840 U

zm.Dr.Neşe Güngör Yavaşoğlu

Uzman Doktor

2840

Uzm.Dr.Mehlika Panpallı Ateş

Asistan

2814

Hemşire

2815

3.nöroloji asistan

2894

3.nöroloji hemşire

2895

EEG

2818

E.m.g

Nöroloji Yoğun Bakım

2409

Koridor

2819

Nöroloji tedavi odası

2219

Özel Oda

Sekreter

2816


Poliklinikler

1-3063:2-

3064

3-3065: özel-3066

TIBBI MEDİKAL ONKOLOJİ

Eğitim ve idari sorumlusu

2850

Prof.Dr. Mustafa Altınbaş

Başasistan

2853

Uzm.Dr. Dilşen Çolak

Uzman Doktor

2853

Asistan Doktor

2854

Hemşire

2855

Personel Odası

2857

Ofis

2858

Koridor

2859

Özel Oda

2860-61

Sekreter

2896

Poliklinik

3031

Kemoterapi

Doktor odası

3087

Hemşire odası

3088

İlaç hazırlama

2856

Sekreter

3089

ORTOPEDİ KLİNİĞİ

Eğitim ve idari sorumlusu

2290

Doç.Dr. Murat Altay

Eğitim görevlisi

2250

Doç.Dr. Erbil Aydın

Eğitim görevlisi

2270

Doç.Dr. Yalım Ateş

Eğitim görevlisi

Uz.Dr. Ersan Boysan


2271

Eğitim görevlisi

2279

Doç.Dr. Önder Ersan

Eğitim görevlisi

2280

Doç.Dr. Emel Gönen

Eğitim görevlisi

2251

Uzm.Dr. Mahmut Kılıç

Başasistan

2272

Uzm.Dr. Bülent Çelik

Başasistan

2253

Uzm.Dr. Evrim Duman

Başasistan

2292

Uzm.Dr. Serhan Ünlü

Uzman Doktor

2253

Uzm.Dr. Mehmet Çıtak Uzm.Dr. Hakan Aslan

Uzman Doktor

2277

Uzm.Dr. Ümit Şimşek

Uzman Doktor

2278

Uzm.Dr. Fatih İ.Pestilci

Uzman Doktor

2272

Uzm.Dr. Burhan Kurtuluş 14

Uzman Doktor

2273

Uzm.Dr M.Mert Tüzüner Uzm.Dr. Mutlu Akdoğan

Uzman Doktor

2292

Uzm.Dr. Mehmet F.Çatma Uzm.Dr. Birol Tunç

Asistan Odası 1


2254

Asistan odası 2


2274

Asistan odası 3


2294

Hemşire Odaları 1-

2


2255

Hemşire Odası 3


2295

Özel odalar

Pansuman

3023

Ofis

Sekreterler

1-2256

Mehmet Kaldırım

Sekreter

2-2276

Sekreter

3-2296


Poliklinikler

1-3067:2-

3068

3-3069

PLASTİK CERRAHİ KLİNİĞİ

Eğitim ve İdari Sorumlusu

2170

Prof.Dr. Ali Teoman Tellioğlu

Eğitim Görevlisi

2787

Doç.DR. Sebat Karamürsel

Başasistan

2829

Op.Dr. Emre İnözü

Başasistan

2787

Op.Dr. Ergin Seven

Uzman Doktor

2787

Uzm.Dr. Hülda Rıfat Özakpınar

Uzman Doktor

2829

Doç.Dr. Avni Tolga Eryılmaz

Asistan Doktor

2174

Yanık ünitesi

2179

Hemşire

2175

Koridor

2178

Ofis

Pansuman

Sekreter

2165-2156

Poliklinik

3073

PSİKİYATRİ KLİNİĞİ

Eğitim ve idari sorumlusu

2971

Prof.Dr. Sibel Örsel

Eğitim Görevlisi

2953 D

oç.Dr.Eylem Şahin Cankurtaran

Eğitim Görevlisi

2973 D

oç.Dr. Cebrail Kısa

Başasistan

2957

Uzm.Dr Süheyla Bulut

Doçent Doktor

2950

Doç.Dr.Hasan Karadağ

Uzman Doktor

2977

Uzm.Dr.Olga Güriz

Uzman Doktor

2950 U

zm.Dr. Şükrü Kaya Elverici


Uzman Doktor

2981

Uzm.Dr. Kadir Özdel

Uzman Doktor

2208

Uzm.Dr. Erkan Kuru

Uzman Doktor

2984

Uzm.Dr. Ayşegül Dağdeviren Kervancıoğlu

Asistan Doktor

2954-2959

Hemşire Odası

2955

Ofis

2962

Sekreter

2956

Psikiyatri Polikinlik 1

2983

Ayaktan 2


2208

Ayaktan 3


2984

GENÇLİK ÜNİTESİ

Asistan Doktor

2980

Psikolog Odası Dr Eylem

2981

Tanı Tedavi Odası

2980

Sekreter Gonca

2986

ÜROLOJİ KLİNİĞİ

Eğitim ve idari sorumlusu

2240

Prof.Dr. M. Abdurrahim İmamoğlu

Eğitim görevlisi

2190

Prof.Dr. Fatih Yalçınkaya

Eğitim görevlisi

2230

Prof.Dr. Hamit Ersoy


Eğitim görevlisi


2241

Prof.Dr. Hasan Bakırtaş 15


Eğitim görevlisi


2241

Doç.Dr. Can Toygun

Eğitim görevlisi

2210

Doç.Dr. M.Uğur Altun

Eğitim görevlisi

2099

Prof.Dr. Murat Çakan

Eğitim görevlisi

2197

Doç.Dr. Azmi Levent Sağnak

Eğitim görevlisi

2213

Doç.Dr. Fuat Demirel

Uzman Doktor

2243

Uzm.Dr. Orhan Yiğitbaşı Uzm.Dr. Göksel Göktuğ

Uzman Doktor

2243

Uzm. Dr. Ufuk Öztürk

Uzman Doktor

2197

Doç.Dr. Osman Karabacak-Uz.Dr.HakkıUĞUR ÖZOK


Uzman Doktor


2237

Uzm.Dr. Nihat Karakoyunlu

Uzman Doktor

2237

Uzm.Dr. Hikmet Topaloğlu

Asistan Doktor

2194-2244

Hemşire

2195-2215

Sistoskopi

2247

Pansuman Odası

2217

Ofis

Koridor

2220

Özel Oda

2221-2203

Sekreter

2196

Şükrü Özyurt

Sekreter

2198-2199

Ertan Karakaş


Poliklinikler

1-3078:2-

3079

3-3081:4-3082

POLİKLİNİK

DR.

BARKOT

POLİKİNLİK

DR

BARKOT

AİLE HEKİMLİĞİ

3021

2897

GÖĞÜS HAST - 1

3052

3195-

3196

PERSONEL POLK

2806

3192

GÖĞÜS HAST - 2

3053

3195-

ANESTEZİ (ALGOLOJİ)

3051

2897

GÖĞÜS HAST -3MESLEK

3075

BEYİN CERRAHİ -1

3025

2897

SOLUNUM FONKSİYON

2780

BEYİN CERRAHİ -2

3026

2897

HEMATOLOJİ 1

2889

3192-93


CERRAHİ- 1

3045

3192-93

HEMATOLOJİ 2

2909

3192-93

CERRAHİ- 2

3046

3192-93

HEMATOLOJİ Laboratuarı

3020

CERRAHİ -3 meme Troid

3048

3192-93

KBB- 1 vertigo

3062

3192-93

CİLDİYE POLK -1

3028

3195-

KBB-2 vertigo

3058

3192-93

CİLDİYE POLK -2

3029

3195-

KBB-3

3059

3192-93

CİLDİYE POLK -3

3195

KBB-4

3057

3192-93

CİLDİYE MÜDAHALE

3076

KBB-5

3042

3192-93

PUVA

2089

KBB-6

2662

3192-93

DAHİLİYE -1

3083

2906

KALP DAMAR CERRAH

3055

2897

DAHİLİYE - 2

3032

2906

KARDİYOLOJİ

DAHİLİYE -3

3033

2906

POLİKİNLİK -1

2623

2976

DAHİLİYE -4

3034

2906

POLİKİNLİK -2

3056

2976

DİYET POLKNĞİ

3038

EKO

2941

Efor -2942

DİŞ POLİKNĞİ

3037

3195

EKO HOLTER

2944

ENDOKRİN POLKNĞİ

EKG KADIN-2985

ERKEK

3039

SEKRETER

2976

NEFROLOJİ

3035

2967

1 nolu oda Hemşire

3036

NÖROLOJİ -1

3063

2967

2 nolu oda Enjeksiyon

NÖROLOJİ -2

3064

2967

3 nolu oda Endokrin

3092

NÖROLOJİ -3

3065

2967

4 nolu oda Rapor

3094

NÖROLOJİ ÖZEL

3066

2967

5 nolu oda Diyabet

3093

NÖROLOJİ EMG

EEG - 2818

6 nolu oda Ultrason

3096

ONKOLOJİ

3031

2967

7 nolu oda Ultrason

KEMOTERAPİ DR

3087

Sek-3089

8 n.oda Erman Çakal

3091

KEMOTERAPİ HEMŞİRE

3088

İlaç-2856

ENFEKSİYON

3054

2897

ORTOPEDİ -1

3067

2897

FİZİK TEDAVİ -1

3043

2897

ORTOPEDİ-2

3068

2897

FİZİK TEDAVİ -2

3044

2897

ORTOPEDİ-3

3069

2897

FİZİK TEDAVİ -3

2888

2897

ALÇI ODASI

3023

FİZİK EMG

3001

PLASTİK CERRAHİ

3073

3193

GASTRO DALLARI

PSİKİYATRİ-1

2983

2986

GASTOROLOJİ

3049

2897

PSİKİYATRİ-2

2208

2986

HEPATOLOJİ

3072

PSİKİYATRİ-3

2984

2986

E.R.P.C

3085

GENÇLİK ÜNİTESİ

2986

ENDOSKOPİ

3095

ÜROLOJİ-1

3078

3195-96

KOLONOSKOPİ

3085

2869

ÜROLOJİ-2

3079

3195-96

Dr. 2868

3098

ÜROLOJİ-3

3081

3195-96

SEKRETER

2869

ÜROLOJİ-4

3082

3195-96

GÖZ POLİKLİNİĞİ

3086 - 3022

2897

ÜRODİNAMİ

2204

Üroloji ilaç rapor

3104

ROMOTOLOJİ

3022

2906

İş güvenliği

2879

Poliklinikler sorumlusu Dr. İbrahim Çolak


3030

Dr. Ercan Türker

2282

Plk Sor.Yusuf Ziya Hanalp

2077

Plk.Sorumlu Hemşire

Şükran yılmaz

2987

Polikinlik Danışma

3027

RAPOR ONAY

3027

3199

Yönlendirme müd.

2460

2460

VEZNE

3187


Polk ARŞİV

3080

Dış Tetkik Nük Tıp

2071

Dış Tetkik KAN

2049

Dış Tetkik USG

3050

Etlik Emar randevu

2866

KAN ALMA 3060

2867

3061

RÖNTGEN

3077

3084

Radyo terapi

2541

Ultrason poliklinik

2622

2621

Yabancı hasta koordinatörü

3018

Çevre mühendisi

Rabia Kaya

2036

Otopark

3182

F blok otopark

2992

Morg otopark

2907

Poliklinik kamera

3040

PTT 316 02 07

KAMU HASTANELERİ

Birliği: 705 10 00

1.Bölge: 306 36 36

2.Bölge: 326 00 24

Halk sağlığı Başkanlığı

565 50 00

ANKARA İL SAĞLIK

592 44 00

Sağlık Bakanlığı

585 10 00

Tedavi Hizmetleri Gn Müd

584 14 50

Tercümanlık Hizmeti

444 47 28

12 nolu saymanlık

596 96 37

T B M M

420 50 00

Topraklık Diş

585 55 00

Ostim

385 52 75

ŞENTEPE

330 69 97

HASKÖY çıkış 500

318 69 81

PURSAKLAR çıkış 400

527 57 00

Etlik kadın Doğum

567 40 00

Toplum Ruh Sağlığı Bölümü

318 66 10

318 66 12-16-18

ULUS İSKİTLER

341 03 15

Direk 6000-6001

Nefroloji Dr.6026 Hmş

6025

Diyaliz Dr.6052 Hmş

6051-53

Cildiye Dr.6069 Hmş

6067

Fizik Dr.6063 Hmş

6062

Etlik poliklinik

326 00 10

Etlik kadın doğum

567 40 00

5.KAT OFİS

2686


Telefon Rehberini PDF olarak indirmek için tıklayınız...