Ankara SBÜ Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 4 Aralık 2017-17 Ocak 2018 tarihleri arasında “Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı”nın gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Söz konusu eğitime katılmak isteyen Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programında belirtilen nitelikleri haiz personel “Sertifikalı Eğitim Programı Uygulamasına İlişkin Usul ve Esaslar” çerçevesinde 6-15 Kasım 2017 tarihleri arasında mezkur eğitim merkezine doğrudan başvuru yapabilecektir.


Kurs Tarihi: 04 Aralık 2017 – 17 Ocak 2018

Başvuru  Tarihi: 6-15 Kasım 2017

Ekte bulunan Psikiyatri Birimlerinde Hemşirelik Hizmetleri Sertifikalı Eğitim Programı Standartları’nda yer alan katılımcı niteliklerini taşıyan kişiler kursa başvurabilecek olup, adayların başvuru formunu doldurup Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ve Hastane Yöneticisine onaylattıktan sonra birimimize elden teslim etmeleri ya da taratarak u.celikbarmakci@saglik.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.  Kursa katılmaya hak kazananlardan başvuru formlarının asılları daha sonra istenecektir. Sonuçlar 27 Kasım – 1 Aralık 2017 tarihleri arasında web sitemizden ilan edilecektir.

Adayların başvuru yapmadan önce ekteki tüm dokümanları dikkatlice okumaları gerekmektedir.

 

Ekler:

 

Ayrıntılı Bilgi İçin İrtibat: 0312 596 2988

Hizmet İçi Eğitim Hemşireliği Birimi

 

facebook