TUEK ÜYELERİ

Başkan: Prof.Dr. Murat ALPER

Baş. Yrd.: Prof.Dr. S. İbrahim AKDAĞ

Üye: Prof. Dr. Rüçhan ERGÜN

Üye: Doç. Dr. Emel ÇADALLI TATAR

Üye: Doç. Dr. Sadık AÇIKEL

Üye: Doç. Dr. K. Bora YILMAZ

Üye: Doç. Dr. K. Jülide ERGİL

 

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ TIPTA UZMANLIK EĞİTİMİ YÖNERGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

TUEK Kararları

 

SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ

TIPTA UZMANLIK EĞİTİM KURULU BAŞKANLIĞI

 

KARAR TARİHİ: 26.04.2017

  KARAR NO: 5

 

              1- Aile Hekimliği asistanlarından Dr. Zeynep Gizem EMİR’ in TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oy birliği ile uygun görülmüştür.

 

2- Aile Hekimliği asistanlarından Dr. Sena GERÇEK CİVELEK’ in TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oy birliği ile uygun görülmüştür.

 

3- Aile Hekimliği SAHU asistanlarından Dr. Başak GÜNER’ in TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oy birliği ile uygun görülmüştür.

 

4– Aile Hekimliği SAHU asistanlarından Dr. Şule ERCAN’ ın TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

 

            5- Aile Hekimliği asistanlarından Dr. Deniz GÜRKAN’ ın TDUY gereğince yapması gereken 5 (beş) aylık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları rotasyonunu 5 ay süreyle Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oy birliği ile uygun görülmüştür.

           

6- Aile Hekimliği asistanlarından Dr. Esra DOĞAN’ ın TDUY gereğince yapması gereken 5 (beş) aylık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları rotasyonunu 5 ay süreyle Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oy birliği ile uygun görülmüştür.

 

7- Aile Hekimliği asistanlarından Dr. Merve KOÇ’ un TDUY gereğince yapması gereken 5 (beş) aylık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları rotasyonunu 5 ay süreyle Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oy birliği ile uygun görülmüştür.

 

8- Acil Tıp Kliniği asistanlarından Dr. Özge ÖZTEKİN’ in TDUY gereğince yapması gereken 2 (iki) aylık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları rotasyonunu 2 ay süreyle Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oy birliği ile uygun görülmüştür.

 

            9- 05.10.2015 – 26.01.2016 tarihleri arasında İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Aile Hekimliğinde uzmanlık eğitimi almış olan ve 18. 07. 2016 tarihinde Hastanemiz Aile Hekimliğine asistan olarak atanan Dr. İsmail ŞEN’ in İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki eğitiminde yapmış olduğu 3 ay 20 gün süreli (06.10.2015 -26.01.2016) İç Hastalıkları rotasyonunu şu anda TDUY gereğince yapması gereken İç Hastalıkları rotasyonuna 3 (üç) ayının sayılarak 1 (bir) aylık süresinin Hastanemizde tamamlatılmasına ve ayrıca üç aylık asistanlık eğitiminin şimdiki asistanlık  eğitimine sayılması için izin talebi oy birliği ile uygun görülmüştür.

 

           10-06.07.2015 – 04.01.2016 tarihleri arasında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında uzmanlık eğitimi alan ve 2016 TUS’ u ile 28.03.2017 tarihinde Hastanemiz Aile Hekimliğine asistan olarak göreve başlayan Dr. Zeynep KESKİNKILIÇ’ ın Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalındaki eğitimini şu anda TDUY gereğince yapması gereken 5 (beş) aylık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları rotasyonuna ve asistanlık süresine sayılması için izin talebi oy birliği ile uygun görülmüştür.

 

KARAR TARİHİ: 12.04.2017 

       KARAR NO: 4/11

 

1- Hastanemiz Beyin Cerrahisi Kliniğinde Eğitim ve İdari Sorumlusu olarak görev yapan Prof. Dr. Behzat Rüçhan ERGÜN’ ün 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Eğitici Kursu (TUEK)’na katılım için gerekli eğitim giderlerinin (yol, konaklama yevmiye ve kurs bedeli ) Hastanemiz Döner Sermayesi tarafından karşılanması talebi incelenmiştir.

 

2- Hastanemiz Dahiliye Kliniğinde Eğitim ve İdari Sorumlusu olarak görev yapan Prof. Dr. Dr. Seyit İbrahim AKDAĞ’ ın 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Eğitici Kursu (TUEK)’na katılım için gerekli eğitim giderlerinin (yol, konaklama yevmiye ve kurs bedeli ) Hastanemiz Döner Sermayesi tarafından karşılanması talebi incelenmiştir.

 

3- Hastanemiz Kulak Burun Boğaz  Kliniğinde Eğitim Görevlisi olarak görev yapan Prof. Dr. Güleser SAYLAM’ ın 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Eğitici Kursu (TUEK)’na katılım için gerekli eğitim giderlerinin (yol, konaklama yevmiye ve kurs bedeli ) Hastanemiz Döner Sermayesi tarafından karşılanması talebi incelenmiştir.

 

4- Hastanemiz Kulak Burun Boğaz  Kliniğinde Eğitim Görevlisi olarak görev yapan Doç. Dr. Emel ÇADALLI TATAR’ ın 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Eğitici Kursu (TUEK)’na katılım için gerekli eğitim giderlerinin (yol, konaklama yevmiye ve kurs bedeli ) Hastanemiz Döner Sermayesi tarafından karşılanması talebi incelenmiştir.

 

5-  Hastanemiz Anestezi ve Reanimasyon Kliniğinde Eğitim Görevlisi olarak görev yapan Doç. Dr. Derya ÖZKAN’ ın 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Eğitici Kursu (TUEK)’na katılım için gerekli eğitim giderlerinin (yol, konaklama yevmiye ve kurs bedeli ) Hastanemiz Döner Sermayesi tarafından karşılanması talebi incelenmiştir.

 

6-  Hastanemiz Anestezi ve Reanimasyon Kliniğinde Eğitim Görevlisi olarak görev yapan Doç. Dr. Jülide ERGİL’ in 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Eğitici Kursu (TUEK)’na katılım için gerekli eğitim giderlerinin (yol, konaklama yevmiye ve kurs bedeli ) Hastanemiz Döner Sermayesi tarafından karşılanması talebi incelenmiştir.

 

7-  Hastanemiz Cildiye Kliniğinde Eğitim Görevlisi olarak görev yapan Doç. Dr. Selda Pelin KARTAL’ ın 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Eğitici Kursu (TUEK)’na katılım için gerekli eğitim giderlerinin (yol, konaklama yevmiye ve kurs bedeli ) Hastanemiz Döner Sermayesi tarafından karşılanması talebi incelenmiştir.

 

              8- Hastanemiz Psikiyatri  Kliniğinde Eğitim Görevlisi olarak görev yapan Doç. Dr. Kadir ÖZDEL’ in 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Eğitici Kursu (TUEK)’na katılım için gerekli eğitim giderlerinin (yol, konaklama yevmiye ve kurs bedeli ) Hastanemiz Döner Sermayesi tarafından karşılanması talebi incelenmiştir.

 

9- Hastanemiz Üroloji Kliniğinde Eğitim Görevlisi olarak görev yapan Doç. Dr. Ufuk ÖZTÜRK’ ün 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Eğitici Kursu (TUEK)’na katılım için gerekli eğitim giderlerinin (yol, konaklama yevmiye ve kurs bedeli ) Hastanemiz Döner Sermayesi tarafından karşılanması talebi incelenmiştir.

 

10- Hastanemiz Üroloji  Kliniğinde Başasistan  olarak görev yapan Uzm.. Dr. Sertaç ÇİMEN’ in 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Eğitici Kursu (TUEK)’na katılım için gerekli eğitim giderlerinin (yol, konaklama yevmiye ve kurs bedeli ) Hastanemiz Döner Sermayesi tarafından karşılanması talebi incelenmiştir.

 

11- Hastanemizde Eğitim Kordinatörlüğünde görev yapan Tıbbi Teknolog Fatma ERDURAN’ ın 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Kocaeli’nde düzenlenecek olan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Eğitici Kursu (TUEK)’na katılım için gerekli eğitim giderlerinin (yol, konaklama yevmiye ve kurs bedeli ) Hastanemiz Döner Sermayesi tarafından karşılanması talebi incelenmiştir.

 

Adı geçenlerin talebi Tıpta Uzmanlık Eğitimi Kurulu  kararı ile uygun görülmüştür.

 

 

KARAR TARİHİ: 03.04.2017

 KARAR NO: 3

 

 

              1- Psikiyatri Kliniği asistanlarından Dr. Başak ÖRNEK’ in TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Çocuk Psikiyatri rotasyonunu 4 ay süreyle Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

 

2– Radyoloji  Kliniği asistanlarından Dr. Hüseyin COŞKUN’ un TDUY gereğince yapması gereken 2 (iki) aylık Nükleer Tıp  rotasyonunu 2 ay süreyle Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

 

              3- Radyoloji  Kliniği asistanlarından Dr. Pınar TUNCEL’ in TDUY gereğince yapması gereken 2 (iki) aylık Nükleer Tıp  rotasyonunu 2 ay süreyle Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

 

4- Tıbbi Patoloji Kliniği asistanlarından Dr. Ayşegül USLU Jinekopatoloji konusunda bilgi ve becerisini artırmak amacıyla 2 (iki) ay süreyle Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalında eğitim alması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

 

      5- 01.03.2011 tarihinde Psikiyatri Kliniğine asistan olarak göreve başlayan Dr. Ayşegül KERVANCIOĞLU’ un hazırlamış olduğu tezin tez jürisi tarafından eksik görülmesi nedeniyle asistanlık süresinin 6 (altı) ay uzatılması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

 

6- 07.01.2013 tarihinde Acil Tıp Kliniğine asistan olarak göreve başlayan Dr. Ahu ÖZKAYA’ nın hazırlamış olduğu tezin tez jürisi tarafından eksik görülmesi nedeniyle asistanlık süresinin 6 (altı) ay uzatılması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

 

      7- 09.07.2013-05.05.2016 tarihleri arasında Mevlana Üniversitesi Tıp Fakültesinde Patoloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimi alan ve ÖSYM tarafından yapılan yeni yerleştirme sonucuna göre 09.05.2016 tarihinde Hastanemize Patoloji  asistanı olarak atanan Dr. Münire ÇAĞIN’ ın daha önceki asistanlık eğitiminin 15 (on beş) ayının şimdiki asistanlık eğitimine sayılması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

 

8- 15.01.2014-02.04.2015 tarihleri arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde  Patoloji Dalında uzmanlık eğitimi alan ve ÖSYM tarafından yapılan yeni yerleştirme sonucuna göre 03.04.2015 tarihinde Hastanemize Patoloji  asistanı olarak atanan Dr. Gülfidan ÖZTÜRK’ ün daha önceki asistanlık eğitiminin şimdiki asistanlık eğitimine sayılması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

 

9- 20.06.2016 01.02.2017 tarihleri arasında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalında uzmanlık eğitimi alan ve ÖSYM tarafından yapılan yeni yerleştirme sonucuna göre 02.02.2017 tarihinde Hastanemiz Aile Hekimliğine asistan olarak atanan Dr. Merve KOÇ’ un Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesindeki ihtisası süresince yapmış olduğu dört aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum (01.07.2016-01.11.2016), bir aylık Kardiyoloji (01.11.2016-30.11.2016), bir aylık Göğüs Hastalıkları (01.12.2016-01.01.2017) ve bir aylık Genel Cerrahi (01.01.2017-31.01.2017) rotasyonlarını şu anda TDUY gereğince yapması gereken ilgili rotasyonlardan ve ihtisas süresinden sayılması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

 

 

KARAR TARİHİ: 22.02.2017

KARAR NO: 2

 

              1- Nöroloji Kliniği asistanlarından Dr. Derya BAYRAK ERDEN’ in TDUY gereğince yapması gereken 3 (üç) aylık Çocuk Nörolojisi rotasyonunu 3 ay süreyle Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

2– Tıbbi Biyokimya Kliniği asistanlarından Dr. Alpaslan ÖZTÜRK’ ün TDUY gereğince yapması gereken 2 (iki) aylık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları rotasyonunu 2 ay süreyle Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

              3- Aile Hekimliği asistanlarından Dr. Berna TURHAN AKSOKU’ nun TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

4- Aile Hekimliği asistanlarından Dr. Pınar İÇEL’ in TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Dr Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

     

KARAR TARİHİ: 23.01.2017 

 KARAR NO: 1

 

              1- Acil Tıp Kliniği asistanlarından Dr. Memik Sedat YAĞLI’ nın TDUY gereğince yapması gereken  3 (üç) aylık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları rotasyonunu 3 ay süreyle Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

2– Acil Tıp Kliniği asistanlarından Dr. Orhan KILINÇ’ ın TDUY gereğince yapması gereken             1 (bir) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 1 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

             3-  Acil Tıp Kliniği asistanlarından Dr. Memik Sedat YAĞLI’ nın TDUY gereğince yapması gereken 1 (bir) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 1 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.  

              4- Aile Hekimliği asistanlarından Dr. Sidar ALTUNDAĞ’ ın TDUY gereğince yapması gereken         4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

5- Aile Hekimliği sözleşmeli asistanlarından (SAHU) Dr. Seyyide Ayşenur KUZUCU ÜŞÜMÜŞ’ ün TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

6- Aile Hekimliği sözleşmeli asistanlarından (SAHU) Nefise KÜÇÜK’ ün TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

7- Aile Hekimliği sözleşmeli asistanlarından (SAHU) Erhan BAŞTUĞ’ un TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

8- Aile Hekimliği sözleşmeli asistanlarından (SAHU) Yıldız YARDIMCI’ nın TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

             9- Aile Hekimliği sözleşmeli asistanlarından (SAHU) Latife SARAÇ’ ın TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört) aylık Kadın Hastalıkları ve Doğum rotasyonunu 4 ay süreyle Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

10- Aile Hekimliği asistanlarından Dr. Damla AYDEMİR’ in TDUY gereğince yapması gereken        5 (beş) aylık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları rotasyonunu 5 ay süreyle Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

11- Aile Hekimliği asistanlarından Dr. Reyhan TEKİN’ in TDUY gereğince yapması gereken 5 (beş) aylık Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları rotasyonunu 5 ay süreyle Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

12- Tıbbi Patoloji Kliniği Asistanlarından Dr. Gülfidan ÖZTÜRK’ ün Jinekopatoloji konusunda bilgi ve becerisini artırmak amacıyla 2 (iki) ay süreyle Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalında eğitim görmesi için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

            13- 07.08.2016 tarihinde Nöroloji Kliniğine  asistan olarak göreve başlayan Dr. Serpil DURGUN’ un hazırlamış olduğu tezin tez jürisi tarafından eksik görülmesi nedeniyle asistanlık süresinin 6 (altı) ay uzatılması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

14- 30.07.2012 tarihinde Nöroloji Kliniğine  asistan olarak göreve başlayan Dr. Hilal SELİM’ in hazırlamış olduğu tezin tez jürisi tarafından eksik görülmesi nedeniyle asistanlık süresinin 6 (altı) ay uzatılması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

            15– 21.01.2013 tarihinde Dahiliye Kliniğine  asistan olarak göreve başlayan Dr. Fatih KIVRAKOĞLU’ nun hazırlamış olduğu tezin tez jürisi tarafından eksik görülmesi nedeniyle asistanlık süresinin 6 (altı) ay uzatılması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

16- 29.01.2015- 27.05.2016 tarihleri arasında Çanakkale Onsekiz Mart  Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında  uzmanlık eğitimi alan ve ÖSYM tarafından yapılan yeni yerleştirme sonucuna göre 21.11.2016 tarihinde Hastanemiz Aile Hekimliğine asistan olarak atanan Merve ÇERKEZOĞLU’ nun Çanakkale Onsekiz Mart  Üniversitesi Tıp Fakültesindeki eğitiminin şu anda TDUY gereğince yapması gereken 4 (dört)  Kadın  Hastalıkları ve Doğum rotasyonuna  ve asistanlık süresine sayılması için izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

17- Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniğinde  asistan olarak görev yapan Dr. Enis MERT bilgi, beceri ve görgüsünü artırmak amacıyla 1 Nisan 2017 -30 Eylül 2017 tarihleri arasında Japonya Tokyo Showa Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Estetik Cerrahi Bölümünde eğitim almak isteği ve ücretsiz izin talebi oybirliği ile uygun görülmüştür.

18-     Tıpta ve Diş Hekimliğinde Uzmanlık Yönetmeliği ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Uzmanlık Eğitimi Yönergesi gereğince Hastanemizde uzmanlık eğitimi gören ve eğitimlerinin ilk yarısını tamamlayan asistan doktorların ihtisasları çerçevesinde yapacakları tez çalışmaları ile ilgili tez konuları ve tez danışmanları belirlenmiş olup kurulumuzca oybirliği ile uygun görülerek aşağıda belirtilmiştir.

 

UZMANLIK SÜRESİNİN İLK YARISINI TAMAMLAYAN ASİSTANLARIN TEZ KONULARI VE TEZ DANIŞMANLARI
ADI  SOYADI KLİNİK ADI BAŞLAMA TARiHİ BİTİŞ TARİHİ EĞİTİM SORUMLUSU TEZ DANIŞMANI TEZ KONUSU
Arzu SEMİZ Acil Tıp 02.01.2013 02.01.2017 Doç.Dr. Seda ÖZKAN Doç.Dr.Seda Özkan İskemik İnme Hastalarında Geliş Kan Basıncı Değerlerinin Prognoza Etkisi
Ali ŞAHİN Acil Tıp 02.09.2013 02.09.2017 Doç.Dr. Seda ÖZKAN Doç.Dr. Engin Deniz Arslan Penetran Yaralanmaların Demografik Özellikleri
Memik Sedat YAĞLI Acil Tıp 09.07.2013 09.07.2017 Doç.Dr. Seda ÖZKAN Doç.Dr.Seda Özkan Nonkardiyak Şikayetlerle Acil Servise Başvuran Hastaların Ekg’lerinin Değerlendirilmesi
Esra Özer ÜNAL Acil Tıp 04.09.2012 15.02.2017 Doç.Dr. Seda ÖZKAN Doç.Dr.Umut Yücel Çavuş Acilde Bel Ağrılarının Retrospektif İncelenmesi
Ahu KARSANDI Acil Tıp 07.01.2013 07.01.2017 Doç.Dr. Seda ÖZKAN Doç.Dr.Seda Özkan  

Acil Serviste Şikayete Yönelik Kısıtlı Muayene ile Tüm Sistemlerin Muayenesinin Karşılaştırılması

Orhan KILINÇ Acil Tıp 02.08.2013 02.08.2017 Doç.Dr. Seda ÖZKAN Doç.Dr.Umut Yücel Çavuş     SCUBI-1 Düzeylerinin Akut Dvt’de Tanısal Değeri ve D-Dimer ile Karşılaştırılması
Uğur KAHVECİ Acil Tıp 10.01.2014 10.01.2018 Doç.Dr. Seda ÖZKAN Doç.Dr.Seda Özkan  

Sepsis Şüphesi Olan ve Ya Tanısı Alan  Hastaların Kan Presepsin Düzeyi ile Klinik Prognozu Arasındaki İlişkinin Araştırılması

Ali HALICI Acil Tıp 01.07.2014 01.07.2018 Doç.Dr. Seda ÖZKAN Doç. Dr.Seda Özkan      KOAH Akut Atakta Eşlik Eden Enfeksiyon Tanısında Presepsinin Önemi
Şükrü HACI HATİP Acil Tıp 10.07.2014 10.07.2018 Doç.Dr. Seda ÖZKAN Doç. Dr. Ömer Faruk Demir          Vasküler Tip Başağrısında Metaklopramidin Etkinliğinin Araştırılması
İzettin HÜR Acil Tıp 22.07.2014 22.07.2018 Doç.Dr. Seda ÖZKAN Doç. Dr.Seda Özkan Pnömoni Şiddetinin Belirlenmesinde Presepsinin Değeri
Burcu DOĞAN Acil Tıp 23.12.2014 23.12.2018 Doç.Dr. Seda ÖZKAN Doç. Dr. Engin Deniz Arslan Kafa Travmalı Çocuklarda Optik Sinir Kılıf Çapının Beyin Bt Bulguları ile Karşılaştırılması
Satı YAYLA Aile Hekimliği 03.07.2014 03.07.2017 Prof. Dr. Süleyman GÖRPELİOĞLU Prof. Dr. Süleyman GÖRPELİOĞLU       KOAH-Anemi İlişkisi
Tuğba BAŞER Aile Hekimliği 25.08.2014 25.08.2017 Prof. Dr. Süleyman GÖRPELİOĞLU Doç. Dr.Cenk AYPAK    Hekimlerin Antihiperlipidemik Ajan Kullanımı Hakkındaki Bilgi, Tutum ve Davranış Modelleri
Mehmet APAYDIN Aile Hekimliği 20.08.2014 20.08.2017 Prof.Dr. Süleyman GÖRPELİOĞLU Doç. Dr.Cenk AYPAK       Dışkapı Yıldırım Beyazıt E.A.H. Sağlık Çalışanlarının İnfluenza Aşısı Hakkındaki Bilgi, Tutum ve Davranışlarının Değerlendirilmesi
Yunus BEKTAŞ Aile Hekimliği 07.07.2014 07.07.2017 Prof. Dr. Süleyman GÖRPELİOĞLU Prof. Dr. Süleyman GÖRPELİOĞLU        ICD 10 ve ICPC Kodlama Sistemlerinin Hastalık Prevelansı Üzerine Etkisi
Özge ÖZTÜRK Aile Hekimliği 31.12.2015 31.12.2018 Prof. Dr. Süleyman GÖRPELİOĞLU Prof. Dr. Süleyman GÖRPELİOĞLU     Dışkapı Yıldırım Beyazıt E.A.H. Aile Hekimliği Polikliniklerine Başvuran 35-60 Yaş Arası Kadınların Genel ve Algılanan Yaşam Kalitesi Düzeylerinin Karşılaştırılması
Çağla GÖÇEN ÖZDEMİR Aile Hekimliği 16.12.2014 16.12.2017 Prof. Dr. Süleyman GÖRPELİOĞLU Doç. Dr.Cenk AYPAK Müziğin Terapötik Kullanımının Fibromiyalji Hastalarının Yaşam Kalitesine Etkisi
Muhammed Taha ESER Beyin Cerrahi 30.07.2012 30.07.2017 Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün Doç. Dr. Hüseyin Hayri Kertmen     Tavşanlarda İskemi- Reperfüzyon Modelinde D Vitaminin Nöroprotektif Etkileri
Mehmet Ziya ÇETİNER Beyin Cerrahi 09.07.2013 09.07.2018 Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün Doç. Dr. Mehmet Erhan Türkoğlu Rüptüre İntrakraniyal Anevrizmaların Retrospektif Analizi: 12 Yıllık Klinik Tecrübemiz
Betül YAMAN Beyin Cerrahi 02.01.2014 01.01.2019 Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün Doç. Dr. Mehmet Erhan Türkoğlu       Deneysel Olarak Tavşanlarda Subaraknoid Kanama Modelinde Decorinin Nöroprotektif Etkinliğinin Değerlendirilmesi
Ömer Selçuk ŞAHİN Beyin Cerrahi 31.07.2014 31.07.2019 Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün Doç.Dr. Ahmet Metin ŞANLI    Deneysel Olarak Ratlarda Periferik Sinir Kesi İyileşmesinde Rat Amnion Zarının İyileşme ve Nöron Rejenerasyonu Üzerindeki Etkileri
Samet DİNÇ Beyin Cerrahi 13.08.2014 13.08.2019 Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün Op. Dr. Rafet Özay (Başasistan) Chiari Hastalarında Alt Kranial Sinir Bulguları
Ahmet GÜLMEZ Beyin Cerrahi 14.01.2015 14.01.2020 Prof. Dr. Behzat Rüçhan Ergün Doç. Dr. Hüseyin Hayri Kertmen Tavşanlarda Subaraknoid Kanama Modelinde Mildronate’ın Vazospazm Üzerine Etkileri
Gökçen ÇELİK Dermatoloji 30.07.2012 02.02.2017 Doç. Dr. Müzeyyen GÖNÜL Doç. Dr. Pelin Kartal Psöriasis Hastalarında Kan Anti-Modifiye Sitruline Vimenti Antikor Düzeyleri
Fatmanur GÜÇYILMAZ Dermatoloji 23.12.2013 23.12.2017 Doç. Dr. Müzeyyen GÖNÜL Doç.Dr. Müzeyyen GÖNÜL         Rozasealı Hastaların Kan Viskozitesinin hastalık Şiddeti İle İlişkisi
İbrahim ÖZCAN Dermatoloji 05.06.2013 05.06.2017 Doç. Dr. Müzeyyen GÖNÜL Doç.Dr. Müzeyyen GÖNÜL Klinige Başvuran Psöriazislil Hastaların Retrospektif Değerlendirilmesi
Necip Enis KAYA Dermatoloji 14.01.2014 14.01.2018 Doç. Dr. Müzeyyen GÖNÜL Doç. Dr. Müzeyyen GÖNÜL Psoriasis ve Psoriatik Artritli Hastalarda Serum Human Beta Defensin Seviyeleri
Ahmet Tuğrul SU Dermatoloji 16.07.2014 16.07.2018 Doç. Dr. Müzeyyen GÖNÜL Doç. Dr. Filiz CANPOLAT         Psoriasis Hastalarında Kan Viskozitesinin Hastalık Şiddeti İle İlişkisi
Gamze TAŞ Dermatoloji 23.01.2015 23.01.2019 Doç.Dr. Müzeyyen GÖNÜL Uz. Dr.Bengü Çevirgen Cemil (Başasistan) Vitiligoda Hurpin Ve Katepsin-L Ekspresyonu
Dilek ERDİM Enfeksiyon Hastalıkları 21.03.2011 28.04.2017 Prof. Dr. İrfan ŞENCAN Uzm. Dr.Gönül Çiçek Şentürk (Başasistan)  

Karbapenem Dirençli Enterobactericeae Suşları İle Enfekte Hastaların Demografik Özellikleri Tedavileri ve Mortalitelerin Değerlendirilmesi

Gülnur KUL Enfeksiyon Hastalıkları 06.09.2012 21.02.2018 Prof. Dr. İrfan ŞENCAN Prof. Dr. İrfan ŞENCAN  

Toplum Kökenli ve Nozokomiyal Menenjit Hastalarının Beyin Omurilik Sıvılarında İnterlökin Düzey Ölçümü,

Nesibe KORKMAZ Enfeksiyon Hastalıkları 05.09.2011 14.02.2017 Prof. Dr. İrfan ŞENCAN Uzm.Dr.Yunus GÜRBÜZ  

Prostat Biyopsisi Öncesi Rektal Sürüntü Örneğinde Cipro Esbl Dirençlerinin Bakılması,Biyopsi Sonrası Komplikasyonların Değerlendirilmesi

Semanur KUZİ Enfeksiyon Hastalıkları 05.08.2011 05.02.2017 Prof. Dr. İrfan ŞENCAN Prof. Dr. İrfan ŞENCAN  

2014-2015 Mevsimsel İnfluenza Sezonunda Türkiye Genelinde İnfluenza Olgularının İncelenmesi ve Mortaliteye Etki Eden Risk Faktörlerinin Belirlenmesi

Cuma UZ Fizik Tedavi           ve Rehabilitasyon 10.01.2013 10.01.2017 Uz. Dr. Fatma Aytül ÇAKCI Doç.Dr. Ebru KARACA UMAY  

Karpal Tünel Sendromlu Hastalarda Ultrasonografik Radyolojik ve Elektrofizyolojik Değerlendirme Yöntemlerinin Karşılaştırılması

Şükran GÜZEL Fizik Tedavi           ve Rehabilitasyon 11.02.2013 11.02.2017 Uz. Dr. Fatma Aytül ÇAKCI Doç.Dr. Ebru KARACA UMAY        Düşük Ayaklı Hemiplejilerde Fonksiyonel Elektrik Stimülasyonu ve Konvansiyonel Tedavinin Karşılaştırılması
Azize DANACI Fizik Tedavi  ve Rehabilitasyon 09.07.2013 09.07.2017 Uz. Dr. Fatma Aytül ÇAKCI Doç. Dr. Ebru KARACA UMAY  

İnmeli Hastalarda Çok Erken Dönemde Yoğun Rehabilitasyon Tedavisinin Konvansiyonel Rehabilitasyon Prpgramı ile Karşılaştırılması

Oğuz DELİBAŞ Fizik Tedavi  ve Rehabilitasyon 13.12.2013 13.12.2017 Uz. Dr. Fatma Aytül ÇAKCI Başasistan İbrahim GÜNDOĞDU     Parkinson Hastalarında Robotik Rehabilitasyon Uygulamasının Erken ve Geç Dönem Etkileri
Zeynep KIRAÇ Fizik Tedavi  ve Rehabilitasyon 20.12.2013 20.12.2017 Uz. Dr. Fatma Aytül ÇAKCI Uz. Dr. Aslı CAN (Başasistan)    Akut-Subakut İnmeli Hastalarda EMG Tetkikli Biyofeedbock Stimülasyonun El Fonksyonları ve Yaşam Kalitesi Üzerine Etkileri
Ersin KAZANTAMATI Fizik Tedavi  ve Rehabilitasyon 23.12.2013 23.12.2017 Uz. Dr. Fatma Aytül ÇAKCI Uz. Dr.İbrahim GÜNDOĞDU (Başasistan)     Nörojenik Mesanede Elektrik Stümilasyonunun Etkisi
Zeynep Tuba BAHTİYARCA Fizik Tedavi  ve Rehabilitasyon 10.07.2013 10.07.2017 Uz. Dr. Fatma Aytül ÇAKCI Doç.Dr. Emel EKŞİOĞLU  

Meme Kanseri İlişkili Lenfödem Üst Ekstremite Lenfödemi Tedavisinde Tek Başına Kompresyon Bandajı Yapılan Hastalarda Self Dranaj ile Birlikte Kompreyon Bandajı Uygulanan Hastaların Sonuçlarının Karşılaştırılması

Özgür SEVİM Genel Cerrahi 20.12.2013 20.12.2018 Prof. Dr. Metin AYDIN Uz. Dr. Şener BALAS (Başasistan) Akut Kolesıstıtlı Hastalarda Kolesistostomının Yeri
Ümit MERCAN Genel Cerrahi 18.01.2013 18.01.2018 Prof. Dr. Metin AYDIN Doç. Dr. Melih AKINCI  

Akut Apandisit Tanısında Alvorado Skorlamasına Bağlı Algoritmada Ultrasonografinin Etkisi; Bilgisayarlı Tomografi Kullanımında Azalma Sağlayabilirmi?

Selim TAMAM Genel Cerrahi 12.08.2014 12.08.2019 Prof. Dr. Metin AYDIN Doç. Dr. Zafer ERGÜL        Laparoskopik ve Açık Kolon Cerrahisinin Onkolojik Sonuçlarının Değerlendirilmesi
Mehmet Şah BENK Genel Cerrahi 31.12.2014 31.12.2019 Prof. Dr. Metin AYDIN Uz. Dr. Engin ÖLÇÜCÜOĞLU (Başasistan)  

Laparoskopik Kolesistektomi Sonrası Komplikasyonlar; Tokyo Kılavuzu ile ACS-NSQIP Risk Hesaplamasının Karşılaştırılması

Merve YUMRUKUZ Göğüs Hastalıkları 14.01.2013 14.01.2017 Prof. Dr. Bahar KURT Prof. Dr. Bahar KURT         Fiberoptik Bronkoskopi Esnasında Transkütanöz Karbondioksit Ve Saturasyon İzlemi ve Değerlendirilmesi
Haluk Furkan ŞAHAN Kardiyoloji 01.08.2012 01.02.2017 Doç. Dr. Sadık AÇIKEL Doç. Dr. Sadık AÇIKEL  

Kardiyovasküler Hastalıklar ve Obezitenin Sol Atrial Apendiks’in Anatomik Karakteristikleri ile İlişkisi

Engin ALGÜL Kardiyoloji 21.12.2012 21.06.2017 Doç. Dr. Sadık AÇIKEL Uz. Dr. Hamza SUNMAN (Başasistan)  

Akut Koroner Sendrom Hastalarında Antiagregan Tedavilerin Elektrokardiyografik ve Ekokardiyografik Atrial Fibrilasyon Prediktörleri Üzerine Etkileri

Mehmet Ali FELEKOĞLU Kardiyoloji 07.01.2013 07.07.2017 Doç. Dr. Sadık AÇIKEL Doç.Dr. Ahmet AKYEL İzole Koroner Arter Ektazisi İle Serum Soluble LR11 Seviyesi İlişkisi”
Şevket AKSOY Kulak Burun Boğaz 08.01.2013 08.01.2017 Prof. Dr. M.Hakan KORKMAZ Uz.Dr.Kemal KESEROĞLU

Başasistan

 

Masteidektomi Yapılan Hastalarda Temporal BT’ deki Yumuşak Doku Dansitelerinin Karşılaştırılması

Mehmet Murat GÜNAY Kulak Burun Boğaz 15.07.2013 15.07.2017 Prof. Dr. M.Hakan KORKMAZ Doç. Dr. Güleser SAYLAM      İntermandibular Mesafenin Posterior Plikalar Arasindaki Mesafeye Oraninin Osas Uzerine Etkisi
Latif AKAN Kulak Burun Boğaz 21.01.2014 21.01.2018 Prof. Dr. M.Hakan KORKMAZ Prof. Dr. İstemihan AKIN Kohlear İmplant Hastalarinda Vestibuler Sistemin Vemp İle Degerlendirilmesi
Elif KAYA Kulak Burun Boğaz 06.09.2012 09.03.2017 Prof. Dr. M.Hakan KORKMAZ Doç. Dr. Murad MUTLU Larenksin Skuamöz Hücreli Kanserlerinde Östrojen Reseptör Beta-2 (Erbeta2) Ekspresyonunun Varlığı, Lenf Nodu Durumu ve Konvansiyonel Parametrelerle İlişkisinin Araştırılması
Esra BOZKURT Kulak Burun Boğaz 14.07.2014 14.07.2018 Prof. Dr. M.Hakan KORKMAZ Doç.Dr. Güleser SAYLAM Baş Boyun Maligniteli Hastalarda 2.Primer Malignite Oranlari
Fatma AKSOY KHURAMİ Patoloji 26.12.2013 26.12.2017 Prof. Dr. Murat ALPER Prof. Dr. Murat ALPER  

Farklı Histolojik Derecelerdeki Prostat Adenokarsinomlarında Işık Mikroskopunda Verilen Gleason Skoru ile Farklı Format ve sıkıştırma Oranlarındaki Digital Göüntülerden Verilen Gleason Skorlarının Karşılaştırılması

Enis MERT Plastik Cerrahi 28.01.2013 28.01.2018 Prof.Dr. Ali Teoman TELLİOĞLU Uz. Dr. Musa KELEŞ (Başasistan)  

Ratlarda Tendonun Prelamine Edilerek Tendon İyileşmesine Etkisinin Gösterilmesi

 

Gülsüm TEZCAN Psikiyatri 01.02.2013 01.02.2017 Prof. Dr. Sibel ÖRSEL Uzm. Dr. Seher OLGA GÜRİZ (Başasistan) İki Uçlu Bozukluk Hastalarında Grup Psikoeğitiminin Hastalık Belirtileri, İçgörü, Tedavi Uyumu ve İşlevsellik Üzerine Etkilerinin Araştırılılması ve Rutin İzlem ile Karşılaştırılması
Fatih YIĞMAN Psikiyatri 09.07.2013 09.07.2017 Prof. Dr. Sibel ÖRSEL Doç. Dr. Kadir ÖZDEL Majör Depresif Bozukluk Tanılı Hastalarda Hastalık Şiddeti, Klinik Özellikleri ile Otomatik Düşünceler ve İşlevsiz Şemalar Arasındaki İlişkinin İncelenmesi
Sadice TAŞDELEN Psikiyatri 11.12.2013 11.12.2017 Prof. Dr. Sibel ÖRSEL Uz. Dr. Süheyla DOĞAN (Başasistan) Evlilik Problemi Yaşayan ve Yaşamayan Çiftlerde Bağlanma Stilleri ve Çift Uyumu Arasındaki İlişkinin İncelenmesi
Meltem Derya ERASAN Psikiyatri 11.12.2013 11.12.2017 Prof. Dr. Sibel ÖRSEL Doç. Dr. Akfer KARAOĞLAN KAHİLOĞULLARI Çocukluk Çağında Cinsel İstismar Öyküsü Olan Ergen ve Genç Erişkinlerde Psikopatoloji Ortaya Çıkması ile İlişkili Etmenler
Ayşegül ERAYMAN KERVANCIOĞLU Psikiyatri 01.03.2011 24.05.2017 Prof. Dr. Sibel ÖRSEL Uz. Dr. Süheyla DOĞAN (Başasistan)  

Evlilik Problemi Yaşayan ve Yaşamayan Çiftlerde akılcı Olmayan İnançlar ve Şemalarının Evlilik Uyumuna Etkisinin Karşılaştırılması Bağlanma Stilleri ve Çift Uyumu Arasındaki İlişkinin İncelenmesi

Telli KIRAÇ Psikiyatri 01.04.2015 01.04.2019 Prof. Dr. Sibel ÖRSEL Doç.Dr. Cebrail KISA  

Göç ve Psikiyatrik  Sorunlar

Önder ERASLAN Radyoloji 01.07.2014 01.07.2018 Prof. Dr. Baki HEKİMOĞLU Uz. Dr.  Onur  ERGUN (Başasistan)  

Karaciğer Kitlelerinin Malign/Benign Ayrımında Lİ-Rads(Liver İmaging And Reporting Data System) Klasifikasyon Sisteminin Etkinliğinin Değerlendirilmesi

Onur KARACİF Radyoloji 04.02.2015 04.02.2019 Prof. Dr. Baki HEKİMOĞLU Uz. Dr.  Onur  ERGUN (Başasistan) Semptomatik ve Asemptomatik Hastalarda Karotis Arter Stentleme Sonrası Serebral Hemodinamik Değişikliklerin BT Perfüzyon Çalışmaları İle Değerlendirilmesi
Osman Fatih DOĞAN Tıbbi Biyokimya 07.08.2012 11.02.2017 Prof. Dr. İsmail TEMEL Prof. Dr. İsmail TEMEL Aynı Marka Ve Model Üç Farklıcihazdabazı Biyokimyasal Testlerin Aylık Ölçüm Belirsizlikleri
Alpaslan ÖZTÜRK Tıbbi Biyokimya 17.07.2013 19.07.2017 Prof. Dr. İsmail TEMEL Prof. Dr. İsmail TEMEL Hastane Bilgi Sistemindeki Kayıtlı Hasta Sonuçlarından Koagülasyon Testlerinin Referans Aralıklarının Tayini
Figen Emine ALAY Tıbbi Biyokimya 24.12.2013 24.12.2017 Prof. Dr. İsmail TEMEL Doç. Dr. Gülfer ÖZTÜRK Serum Eritropoetin Düzeyleri Biyolojik Varyasyonu
Mehmet Çağlar ÇAKICI Üroloji 24.12.2012 24.12.2017 Prof. Dr. Abdurrahim İMAMOĞLU Doç. Dr. Hakkı Uğur ÖZOK 2-4 cm Böbrek Taşlarında Tedavide Retrograd İntrarenal Cerrahi (RIRC) ve Perkütan Nefrolitotomi (PNL) Yöntemlerinin Karşılaştırılması
Muhammet Şahin YILMAZ Üroloji 13.01.2014 13.01.2019 Prof. Dr. Abdurrahim İMAMOĞLU Uz. Dr. Alper GÖK (Başasistan) RIRS Yapılan Hastalarda Tekrar RIRS yapılma Gereksinimini Etkileyen Faktörler

 

 

 

Başkan

Prof. Dr. Murat ALPER

 

                     Başkan Yardımcısı                                                                                                     Üye

           Pof. Dr. S. İbrahim AKDAĞ                                                                         Prof. Dr. B. Rüçhan ERGÜN

           SAUM  Eğitim Koordinatörü                                                                     Beyin Cerrahisi Eğitim Sorumlusu

                                                                                                                                  

 

                                 Üye                                                                                                                 Üye

             Doç. Dr. Kerim Bora YILMAZ                                                  Doç. Dr. Emel ÇADALLI TATAR

           Genel Cerrahi Eğitim Görevlisi                                                               KBB Eğitim Görevlisi

                                                                                                                                        (katılmadı)

 

                                  Üye                                                                                                                 Üye

             Doç. Dr. Jülide ERGİL                                                                            Doç. Dr. Sadık AÇIKEL

       Anesteziyoloji ve Rean. Eğitim Görevlisi                                               Kardiyoloji Eğitim Sorumlusu

                                                                                                                                         (katılmadı)

 

 

 

facebook

Language »