Siz Değerli Hastalarımıza ve Yakınlarına Daha Kaliteli Hizmet Verebilmek İçin;
Hastanemizde hasta ziyaretleri, hafta içi 13:30-14:30 ve 17:30-18:30, Cumartesi,Pazar 13.30-14.30 saatleri arasındadır. ( Yoğun Bakım Servisleri hariç) Bu saatler dışında hastalarımızın tedavi süreci olumsuz etkileneceğinden ziyaret için ısrar edilmemesi, Hastanemiz içerisinde hastalarımızın sağlığı için sigara içilmemesi, Hastalarımızın sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek (Enfeksiyon) yiyecek, içecek, canlı ya da cansız çiçeklerin getirilmemesi, Tedavi Sürecini olumsuz etkileyecek davranışlardan kaçınılması, özellikle çocukların hasta ziyaretlerine getirilmemesi, Yatan hastalarımızın yakınlarına daha kolay ulaşılabilmesi için verilen telefon numaralarının ulaşılabilir olması, mümkünse birden fazla telefon numarası verilmesi, Hastanın yüksek yararı açısından tedavi sürecinin her aşamasında sağlık çalışanları ile iletişim halinde olarak tedavi ekibine yardımcı olunması gerekmektedir. Amacımız hastanemizdeki hizmet kalitesini arttırmaktır. Bu nedenle yukarıda belirtilen hastane kurallarına uyduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz. Sağlıklı Günler Dileriz.

Ziyaretler:

DISISLERI BAKANI VE BASBAKAN YARDIMCISI ABDULLAH GUL, ANKARA ULUS’TAKI ANAFARTALAR CARSISI’NIN GIRISINDE MEYDANA GELEN PATLAMADA YARALANAN VE DISKAPI HASTANESINDE TEDAVIYE ALINAN HASTALARI ZIYARET ETTI. (ANADOLU AJANSI – KAYHAN OZER) (20070522)

 

ANKARA ULUS’TAKI ANAFARTALAR CARSISININ GIRISINDE MEYDANA GELEN PATLAMADA YARALANAN VE DISKAPI HASTANESINDE TEDAVIYE ALINAN HASTALARIN DURUMLARIYLA ILGILI HASTANE BASHEKIMI DOC. DR. IRFAN SENCAN ACIKLAMA YAPTI. (ANADOLU AJANSI – HAMZA SAHIN) (20070522)

CUMHURBASKANI AHMET NECDET SEZER, ANAFARTALAR CARSISINDAKI PATLAMADA YARALANANLARIN BIR BOLUMUNUN TEDAVI GORDUGU DISKAPI HASTANESINE GELDI. SEZER, DISKAPI HASTANESI BASHEKIMI DOC. DR. IRFAN SENCAN’DAN (SOLDA) BILGI ALDI. (ANADOLU AJANSI – CEM OKSUZ) (20070523)


facebook

Language »