HASTANEMİZ SANTRALİNİN GÖREVİ
Hastanemizde tedavi görmeyi seçmiş hastalarımızın, hasta yakınlarının, sağlık ve idari personelinin hastane iç ve dış hatlarındaki iletişimine aracılık eder. Gerekli durumlarda birimleri birbirleri ile irtibatlar. Buna ek olarak SANTRAL standart bilgi donanımı ile hem hastaları bilgilendirirken, hem de sağlık çalışanlarının işini kolaylaştırır.
Hastanemize bağlı çalışan; Etlik Semt polikliniği, Hasköy, İskitler, Ostim, Şentepe ve Merkez Poliklinlikleri arasında iletişim işerini yürütür.
Hastane içi ve dışında ulaşılamayan personellerin gerekli durumlarda özel telefonlarından iletişim sağlar. Yönetim birimi dışında kalan bütün harici aramalarına aracılık eder.
Hastane içerisinde yerinde bulunamayan yada acil olarak ulaşılması gereken personel, hasta ve hasta yakınlarını anons edilerek bilgilendirilmesinde aracı olur.
Hastanemiz Kan Bankasından ihtiyaç üzerine verilen kan grubu anonslarını yaparak, hastanemizde yatan hastalarımıza kan bulmak için yardımcı olur.
Santralimiz, hastalarımızla yakınlarının arasındaki iletişimi sağlar ve hastalarının durumunu merak eden hastalarımıza kan bulmak için yardımcı olur.
Hastanemiz servis ve yoğun bakımlara yatırılacak hastalara ulaşmak isteyen doktor, hemşire ve sekreterlere iletişimi sağlamaları için aracı olur.
Santralimiz 7/24 her türlü resmi tatil, bayramlar, özel günler dahil olmak üzere aralıksız bütün iletişimi sağlamakda ve her türlü halkla ilişkiler faaliyetlerinde de rol oynamaktadır.
‘SANTRAL HASTANEMİZİN DIŞA AÇILAN YÜZÜDÜR’
santralde Kullanılan Ekipmanlar;
-4 Adet Konsol(görüşme telefonu)
-Hasta Yatış Telefonu
-Anons Cihazı
-Bilgisayar (personellerin özel iletişim bilgileri için)

Hastane Santralimiz Çalışan İsim Listesi:
Hacer AKTAŞ (V.H.K.İ.) Santral Sorumlusu
Savaş AVCI (Memur)
Ayhan KORAL (Aşcı)
Selim TÜRKAL (İşci)
Orhan İNCEDERE (hizmetli)
Gündüz ÖZCAN (V.H.K.i)
Ramazan ÖZKAN (hizmetli)
Hasan ŞAHİN (memur)
Nuri ATICI (bekçi)
Gülizar ADIGÜZEL (hizmetli)
Münevver ŞAHİN (V.H.K.i)

facebook

Language »