Md.Yrd.  Alattin DİNLER

Sorumlu Olduğu Alanlar:
Temizlik Hizmetleri, Çamaşırhane Hizmetleri, Esantral ve Anons sistemi, Telefon Rehberi, Terzihane Hizmetleri, Hastane Berberi, Morg Hizmetleri, Bina Turu ve 3 Ayda Bir Raporlanması, Atık Takibi, Tüm Park ve Bahçe Düzenlemeleri, Engelli Düzenlemeleri, Ulaşım Hizmetleri Koordinatörlüğü

Özgeçmiş:

1975 yılında Bingöl ili Solhan ilçesinde doğdu. İlköğretim ve  Ortaokulu Bingöl ili Solhan ilçesinde Yatlı Bölge Okulunda okudu.
Daha Sonra Bingöl Ticaret Meslek Lisesini Okul Birincisi olarak bitirdi. Aynı yıl İnönü Üniversitesi Radyoloji Bölümünü kazandı. Mezun olduktan Sonra Anadolu Üniversitesi İdari ve iktisadi Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimine Yüksek Onur Öğrencisi Olarak bitirdi. Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi son sınıfta okumaktadır.
2001 yılı itibari ile Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göreve  başlamış olup şuan aynı hastanede  Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yardımcılığı olarak görev yapmaktadır.Evli iki çocuk babasıdır.

 

Md.Yrd. Mustafa UĞURER

Sorumlu Olduğu Alanlar:
Güvenlik Hizmetleri, Yemek ve İaşe Memurluğu, Ziyaret Saati ve Düzeninin Sağlanması, Hastane Giriş Çıkış Kontrolü, Yönlendirme Elemanları, Sivil savunma, Refakat Hizmetleri Takibi, Hasta Dosyalarının Kontrolü, Otopark ve Çevre Düzeni, ARGE Takibi, Ameliyat Notu ve Epikriz Rapor Takibi, Arşiv Hizmetleri

facebook

Language »