Hastane Yöneticisi – Başhekim

 

Prof. Dr. Murat ALPER

 

Hastanemizin Daha Önceki Yönetici ve Başhekimleri

Prof.Dr. Nurettin KARAOĞLANOĞLU 02/11/2012 – 05/01/2015 (yönetici),  01/01/2015 – 05/01/2017 yönetici/başhekim

 

Prof.Dr. Murat ALPER (Başhekim) 02/11/2012 – 31/12/2014

 

Prof.Dr. Öner ODABAŞ      01/12/2008 – 02/11/2012

 

Prof. Dr. İrfan ŞENCAN     2006- 01/12/2008

Prof. Dr. Metin AYDIN      27/06/2005-10/07/2006

 

Uz. Dr. Sami TÜRKOĞLU   21/05/2002-26/04/2005

 


İsmet BARAN 10/12/1996-21/05/2002

 

Gülten ÖZGÜN    08/01/1996-10/12/1996

Gazi AYDIN 28/07/1995-08/01/1996

 

Gülten ÖZGÜN 13/12/1993-14/08/1995

 

 

Erdoğan YÜCE        13/11/1992-31/08/1993

 

Sedat ÜNAL            30/09/1991-12/04/1992

 

Erdoğan YÜCE 30/09/1991

Turan CANDAN 26/10/1981

 

 

Zülfikar BERKEM   21/03/1978- 26/10/1981

 

Erdoğan YÜCE        14/07/1975-21/03/1978

 

Nedim CANAR        02/05/1972-14/07/1975

 

Nihat YÖRÜKOĞLU 27/10/1966-14/01/1972

 

Dr.Mansur PEKDEĞER 1964